portret biznesowy
Milena Inglot

Doradca zarządu Inglot Sp. z o.o.

portret prasowy
Małgorzata Cyganik

tłumacz, autorka  podręczników prawniczego języka angielskiego

Czy wiesz, co w psychologii oznacza „efekt aureoli”? To tendencja do automatycznego przypisywania zestawu pozytywnych (lub negatywnych) cech osobowości na podstawie pierwszego wrażenia. 

Nazywam się Krzysztof Zaleski i pomagam moim klientom w wybudowaniu dobrego pierwszego wrażenia

Twoi klienci, zanim zaczną z Tobą współpracę, chcą się dowiedzieć więcej o Tobie. Szukają zatem informacji. Trafiają na Twoją stronę internetową, profil na LinkedIn czy innym portalu społecznościowym. Jak myślisz, w jaki sposób możesz wpłynąć na ich pierwsze wrażenie już tam?

Wierzę, że dobry portret to wielki społeczny atut – wzmacnia zaufanie do Ciebie, do Twojej firmy i do Twoich produktów.

portret prasowy
Monika Głogowska

dyrektor zarządzająca TLC Rental Polska Sp. z o.o.

portretowa sesja biznesowa
Beatrice Bouchet

Prezes zarządu B&B Hotels Polska

Metoda

Profesjonalna fotografia biznesowa to coś więcej niż ładnie ubrany człowiek patrzący w obiektyw aparatu. Obraz naprawdę mówi więcej, niż tysiąc słów – ale tylko wtedy, kiedy stoi za nim dobry pomysł. 

Dlatego wierzę w moją autorską metodę wydobywania „wnętrza” z ludzi, których fotografuję. I to właśnie kupujesz, kiedy mnie wynajmujesz – metodę, dzięki której nawet jeśli uważasz, że „nigdy nie wychodzisz dobrze na zdjęciach”, wydobędziemy z Ciebie (i Twojego zespołu, jeśli rozmawiamy o sesji grupowej) to, co warto pokazać.

Co jest sekretem metody? Uchwycenie unikalnej kombinacji pewności siebie i dostępności. Pewność siebie sprawia, że nie musisz się ukrywać za fasadami sztucznych póz. A to prowadzi do otwartości – tego, co naprawdę przekona ludzi do Ciebie.

portret wizerunkowy
Grzegorz Turniak

prezes Akademi Rekomenacji, orędownik networkingu

portret wizerunkowy
Norbert Wilbik

dyrektor urzędu pracy w Garwolinie

Prace

Profesjonalna fotografia biznesowa to zdjęcia Ciebie, zdjęcia Twojego zespołu a także – jeśli to konieczne – zdjęcia wnętrz i produktów. To wszystko składa się na optymalne pierwsze wrażenie Twojej firmy. 

Opracuję dla Ciebie spersonalizowaną koncepcję sesji zdjęciowej – składa się na nią rozmowa o Twoich potrzebach, opracowanie planów zdjęciowych, mobilne studio fotograficzne oraz fotocoaching (powiem Ci, jak się przygotować do sesji, będę Cię prowadził w jej trakcie i podpowiem, jak najlepiej wykorzystać profesjonalne zdjęcia po wszystkim). 

Wśród moich klientów znajdują się: agencje reklamowe, banki, hotele, domy maklerskie, firmy: consultingowe, kosmetyczne, prawnicze, telekomunikacyjne, HR-owe, budowlane, nieruchomościowe, poligraficzne, wydawnicze, edukacyjne, eventowe, modowe, NGO’s, indywidualni profesjonaliści i osoby prywatne. Obejrzyj przedstawione prace i pomyśl, co mogę zrobić dla Ciebie.

„Uważam, że portret biznesowy powinien odzwierciedlać osobowość, zainteresowania
i misję życiową osoby portretowanej.”

portret wizerunkowy Andrzej Kotfis
Dyrektor Sprzedaży do Klientów SME i SOHO Orange Polska

portret biznesowy Paweł Tkaczyk
Strateg marki. Autor trzech bestsellerowych książek. "Człowiek Roku PL Marketingu" w 2012

grupowy portret biznesowy
zespół Grodan Rosja

część grupy ROCKWOOL światowego lidera w branży podłoży z wełny mineralnej

portrety grupowy prezesów Plej Brand Experience Agency
Łukasz Ostaszewski, Łukasz Gumowski, Mariusz Graca,Rafał Krawczuk

Kontakt

Chcesz sprawdzić, co wymyślę dla Ciebie i Twojej firmy? Napisz!

E: info@krzysztofzaleski.com

Zadzwoń: 601 409 119


Marek Kowalczyk Prezes Mandarine Project Partners

Agata Koczorowska Gazda-    CFO Milo Solutions

Wojciech Mendyka - założyciel Meaning Makers

Dorota Cedrońska - Twórca Akademii Savoir Vivre


zespół mentorów TEDxKids@AcademyInternational

Ewa Turek

Alicja Kusch

Alicja Sekret

Anna Księżnik

Dorota Zawadzka

Ewa Czech

Aleksandra Ruta

Hubert WójcickiChcę pokazać Tobie jak pracuję. Jesteś ciekawy jak może wyglądać sesja zdjęciowa „od kuchni”?
Zapraszam do obejrzenia filmów


Opinie klientów
Praca z Krzysztofem jest fantastyczna – bez stresu i na luzie, ale jednocześnie bardzo profesjonalnie. Jeszcze przed sesją dostaliśmy szczegółowe wskazówki: jakie stroje zabrać, jakich wzorów czy kolorów unikać – było to bardzo pomocne. W czasie sesji Krzysiek dawał konkretne rady, ale jednocześnie było miejsce na własną inwencję a czasem i wygłupy. Dużo rozmów i szczegółowych pytań pomogło określić charakter i klimat zdjęć. Krzysiek to też bardzo taktowny i kulturalny człowiek. Polecam go każdemu kto niecodziennie stoi przed aparatem, a chce mieć profesjonalne i fajne, ale niekoniecznie oczywiste zdjęcia.

Aneta Stawicka
Kierownik ds. komunikacji i edukacji Rekopol SA
(2019)Fotografa Krzysztofa Zaleskiego poleciła mi moja przyjaciółka już jakiś czas temu. Bardzo się ciesze, ze udało mi się w końcu skorzystać z jego usług - Krzysiek wykonał dla mnie kilka portretów biznesowych, z których jestem bardzo zadowolona. Sesja odbyła się sprawnie, w przyjemnej atmosferze i z pełnym profesjonalizmem. Ciesze się, ze miałam okazję pracować z człowiekiem pełnym pasji, a jednocześnie szalenie ciepłym i dostępnym. Polecam każdemu, bo wizerunek to ważna rzecz, a Krzysztof doskonale wie jak wyciągnąć z fotografowanego to co najlepsze.

Beatrice Bouchet
Prezes zarządu B&B Hotels Polska.
(2019)Poprosiłem Krzysztofa o kilka zdjęć biznesowych. Praca z nim podczas sesji była czystą przyjemnością. Krzysztof był bardzo przyjazny i serdeczny - od razu nawiązaliśmy nić porozumienia. Krzysztof wykazał się niezwykłym przywiązaniem do szczegółów i nieustannym dążeniem do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Krzysztof szybko dostarczył ostateczną wersję zdjęć, które były wyjątkowej jakości zarówno pod względem technicznym, jak i komunikacyjnym. Gorąco polecam Krzysztofa do realizacji dowolnych zdjęć biznesowych.


Marek Kowalczyk
MANDARINE Project Partners
(2019)


Zdecydowanie rekomenduję usługi Krzysztofa Zaleskiego. Cenię sobie bardzo jego profesjonalizm, elastyczność i ogromną serdeczność. Od pierwszego kontaktu i etapu dopinania szczegółów oferty mogliśmy liczyć na doskonałą komunikację, otwartość na nasze potrzeby i zrozumienie. W efekcie udało nam się sprawnie przeprowadzić sesję zdjęciową 20 osób. To, co wyróżnia pracę z Krzysztofem to jego ogromna empatia i zrozumienie zarówno celów biznesowych prowadzonych działań, jak i fantastyczne podejście do fotografowanych osób. To samo dotyczy także selekcji zdjęć i postprodukcji, w które Krzysztof również wkłada mnóstwo serca. Byliśmy pod wrażeniem zarówno profesjonalnej obsługi, zrobionych zdjęć, jak i podejścia Krzysztofa do sesji i klientów. Dziękujemy i zdecydowanie polecamy!

Katarzyna Gorczyńska
PR Manager agencja Plej sp z o.o.
(2019)


Pan Krzysztof Zaleski kilkakrotnie przeprowadzał sesje fotograficzne o tematyce biznesowej dla firmy MGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o.  Za każdym razem sesje przeprowadzone były w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem. Dzięki swoim umiejętnościom interpersonalnym, pan Krzysztof potrafi stworzyć miłą i przyjazną atmosferę i wykonać fotografie uwydatniające charakter portretowanej osoby. Dodatkowo cenimy sobie bardzo dobry kontakt z Panem Krzysztofem, zarówno telefoniczny jak i mailowy, co pozytywnie wpływa na naszą współpracę. Z przyjemnością rekomendujemy Pana Krzysztofa Zaleskiego jako rzetelnego, kompetentnego i pełnego pasji fotografa.

Małgorzata Janic
Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży w MGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o.
(2019)

„Dla mnie biznes to przede wszystkim spotkanie ludzi, odkrywanie i realizowanie ich potrzeb.”

JAKOŚĆ DLA CIEBIE

Realizuję projekty fotograficzne od pojedynczego portretu po kompleksową obsługę fotograficzną dla najbardziej wymagających klientów. Bez względu na to, czy sesja biznesowa obejmuje sesję jednej osoby czy grupę, proces i jakość usługi jest taka sama. Jako fotograf biznesu lubię pracować z wymagającymi klientami. Ludźmi biznesu, przedstawicielami różnych branż, liderami, przedsiębiorcami, menedżerami, profesjonalistami, indywidualistami, twórcami i artystami, całymi zespołami, grupami i osobami indywidualnymi znajdującymi się na różnym etapie zawodowym, portretuję ludzi od 25 lat. Ważne miejsce w fotografii biznesowej, która jest moją specjalizacją, zajmuje także fotocoaching i doradztwo osobom portretowanym w zakresie personal brandingu.


Using Format