Krzysztof Zaleski - fotograf biznesu, portrety prasowe
fotografia biznesowa, portrety biznesowe, sesje wizerunkowe
T: + 48 601 409 119
E: info@krzysztofzaleski.com


Czy wiesz, co w psychologii oznacza „efekt aureoli”? To tendencja do automatycznego przypisywania zestawu pozytywnych (lub negatywnych) cech osobowości na podstawie pierwszego wrażenia. 

Nazywam się Krzysztof Zaleski i pomagam moim klientom w wybudowaniu dobrego pierwszego wrażenia

Twoi klienci, zanim zaczną z Tobą współpracę, chcą się dowiedzieć więcej o Tobie. Szukają zatem informacji. Trafiają na Twoją stronę internetową, profil na LinkedIn czy innym portalu społecznościowym. Jak myślisz, w jaki sposób możesz wpłynąć na ich pierwsze wrażenie już tam?

Wierzę, że dobry portret to wielki społeczny atut – wzmacnia zaufanie do Ciebie, do Twojej firmy i do Twoich produktów.

portret wizerunkowy
Milena Inglot

Doradca zarządu Inglot Sp. z o.o.

portret prasowy
Małgorzata Cyganik

tłumacz, autorka  podręczników prawniczego języka angielskiego

Metoda

Profesjonalna fotografia biznesowa to coś więcej niż ładnie ubrany człowiek patrzący w obiektyw aparatu. Obraz naprawdę mówi więcej, niż tysiąc słów – ale tylko wtedy, kiedy stoi za nim dobry pomysł. 

Dlatego wierzę w moją autorską metodę wydobywania „wnętrza” z ludzi, których fotografuję. I to właśnie kupujesz, kiedy mnie wynajmujesz – metodę, dzięki której nawet jeśli uważasz, że „nigdy nie wychodzisz dobrze na zdjęciach”, wydobędziemy z Ciebie (i Twojego zespołu, jeśli rozmawiamy o sesji grupowej) to, co warto pokazać.

Co jest sekretem metody? Uchwycenie unikalnej kombinacji pewności siebie i dostępności. Pewność siebie sprawia, że nie musisz się ukrywać za fasadami sztucznych póz. A to prowadzi do otwartości – tego, co naprawdę przekona ludzi do Ciebie.

„Uważam, że portret biznesowy powinien odzwierciedlać osobowość, zainteresowania
i misję życiową osoby Portretowanej.”

portret prasowy
Monika Głogowska

dyrektor zarządzająca TLC Rental Polska Sp. z o.o.

portretowa sesja wizerunkowa
Beatrice Bouchet

Prezes zarządu B&B Hotels Polska

Prace

Profesjonalna fotografia biznesowa to zdjęcia Ciebie, zdjęcia Twojego zespołu a także – jeśli to konieczne – zdjęcia wnętrz i produktów. To wszystko składa się na optymalne pierwsze wrażenie Twojej firmy. 

Opracuję dla Ciebie spersonalizowaną koncepcję sesji zdjęciowej – składa się na nią rozmowa o Twoich potrzebach, opracowanie planów zdjęciowych, mobilne studio fotograficzne oraz fotocoaching (powiem Ci, jak się przygotować do sesji, będę Cię prowadził w jej trakcie i podpowiem, jak najlepiej wykorzystać profesjonalne zdjęcia po wszystkim). 

Wśród moich klientów znajdują się: agencje reklamowe, banki, hotele, domy maklerskie, firmy: consultingowe, kosmetyczne, prawnicze, telekomunikacyjne, HR-owe, budowlane, nieruchomościowe, poligraficzne, wydawnicze, edukacyjne, eventowe, modowe, NGO’s, indywidualni profesjonaliści i osoby prywatne. Obejrzyj przedstawione prace i pomyśl, co mogę zrobić dla Ciebie.

portret wizerunkowy
Grzegorz Turniak

prezes Akademi Rekomenacji, orędownik networkingu

portret wizerunkowy
Norbert Wilbik

dyrektor urzędu pracy w Garwolinie

Andrzej Kotfis
Dyrektor sprzedaży ds. klientów SME i SOHO Wiceprezes zarządu ds. Rynku Biznesowego Orange Polska

Paweł Tkaczyk
Strateg marki. Autor trzech bestsellerowych książek. "Człowiek Roku PL Marketingu" w 2012

grupowy portret wizerunkowy
zespół Grodan Rosja

część grupy ROCKWOOL światowego lidera w branży podłoży z wełny mineralnej 

portrety grupowy prezesów Plej Brand Experience Agency
Łukasz Ostaszewski, Łukasz Gumowski, Mariusz Graca,Rafał Krawczuk

Kontakt

Chcesz sprawdzić, co wymyślę dla Ciebie i Twojej firmy? Napisz!

Zadzwoń: 601 409 119


Marek Kowalczyk Prezes Mandarine Project Partners

Agata Koczorowska Gazda-    CFO Milo Solutions

Wojciech Mendyka - założyciel Meaning Makers

Dorota Cedrońska - Twórca Akademii Savoir Vivre


zespół mentorów TEDxKids@AcademyInternational

Ewa Turek

Alicja Kusch

Alicja Sekret

Anna Księżnik

Dorota Zawadzka

Ewa Czech

Aleksandra Ruta

Hubert Wójcicki


Chcę pokazać Tobie jak pracuję. Jesteś ciekawy/ ciekawa jak może wyglądać sesja zdjęciowa "od kuchni"? Zapraszam do obejrzenia filmów.

Praca z Krzysztofem jest fantastyczna – bez stresu i na luzie, ale jednocześnie bardzo profesjonalnie. Jeszcze przed sesją dostaliśmy szczegółowe wskazówki:  jakie stroje zabrać, jakich wzorów czy kolorów unikać – było to bardzo pomocne. W czasie sesji Krzysiek dawał konkretne rady, ale jednocześnie było miejsce na własną inwencję a czasem i wygłupy. Dużo rozmów i szczegółowych pytań pomogło określić charakter i klimat zdjęć. Krzysiek toteż bardzo taktowny i kulturalny człowiek. Polecam go każdemu kto niecodziennie stoi przed aparatem, a chce mieć profesjonalne i fajne, ale niekoniecznie oczywiste zdjęcia.

AnetaStawicka
Kierownik ds. komunikacji i edukacji Rekopol SAFotografa Krzysztofa Zaleskiego poleciła mi moja przyjaciółka już jakiś czas temu. Bardzo się ciesze, ze udało mi się w końcu skorzystać z jego usług - Krzysiek wykonał dla mnie kilka portretów biznesowych, z których jestem bardzo zadowolona. Sesja odbyła się sprawnie, w przyjemnej atmosferze i z pełnym profesjonalizmem. Ciesze się, ze miałam okazję pracować z człowiekiem pełnym pasji, a jednocześnie szalenie ciepłym i dostępnym. Polecam każdemu, bo wizerunek to ważna rzecz, a Krzysztof doskonale wie jak wyciągnąć z fotografowanego to co najlepsze.

Beatrice Bouchet
Prezes zarządu B&B Hotels Polska.
(2019)


Zdecydowanie rekomenduję usługi Krzysztofa Zaleskiego. Cenię sobie bardzo jego profesjonalizm, elastyczność i ogromną serdeczność. Od pierwszego kontaktu i etapu dopinania szczegółów oferty mogliśmy liczyć na doskonałą komunikację, otwartość na nasze potrzeby i zrozumienie. W efekcie udało nam się sprawnie przeprowadzić sesję zdjęciową 20 osób. To, co wyróżnia pracę z Krzysztofem to jego ogromna empatia i zrozumienie zarówno celów biznesowych prowadzonych działań, jak i fantastyczne podejście do fotografowanych osób. To samo dotyczy także selekcji zdjęć i postprodukcji, w które Krzysztof również wkłada mnóstwo serca. Byliśmy pod wrażeniem zarówno profesjonalnej obsługi, zrobionych zdjęć, jak i podejścia Krzysztofa do sesji i klientów. Dziękujemy i zdecydowanie polecamy!

Katarzyna Gorczyńska
PR Manager agencja Plej sp z o.o.
(2019)


Pan Krzysztof Zaleski kilkakrotnie przeprowadzał sesje fotograficzne o tematyce biznesowej dla firmy MGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o.  Za każdym razem sesje przeprowadzone były w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem. Dzięki swoim umiejętnościom interpersonalnym, pan Krzysztof potrafi stworzyć miłą i przyjazną atmosferę i wykonać fotografie uwydatniające charakter portretowanej osoby. Dodatkowo cenimy sobie bardzo dobry kontakt z Panem Krzysztofem, zarówno telefoniczny jak i mailowy, co pozytywnie wpływa na naszą współpracę. Z przyjemnością rekomendujemy Pana Krzysztofa Zaleskiego jako rzetelnego, kompetentnego i pełnego pasji fotografa.

Małgorzata Janic
Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży w MGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o.
(2019)


JAKOŚĆ PREMIUM

Realizuję projekty fotograficzne od pojedynczego portretu po kompleksową obsługę fotograficzną o jakości premium. Bez względu na to, czy sesja biznesowa obejmuje sesję jednej osoby czy grupę, proces i jakość usługi jest taka sama. Jako fotograf biznesu lubię pracować z najbardziej wymagającymi klientami. Ludźmi biznesu, przedstawicielami różnych branż, liderami, przedsiębiorcami, menedżerami, profesjonalistami, indywidualistami, twórcami i artystami, całymi zespołami, grupami i osobami indywidualnymi znajdującymi się na różnym etapie zawodowym, portretuję już ponad 25 lat. Ważne miejsce w fotografii biznesowej, która jest moją specjalizacją, zajmuje także fotocoaching i doradztwo osobom portretowanym w zakresie personal brandingu. 

„Dla mnie biznes to przede wszystkim spotkanie ludzi, odkrywanie i realizowanie ich potrzeb.”


Using Format