”Pokażę światu to, co w Tobie najlepsze!” Krzysztof Zaleski.

od lat jestem zafascynowany odkrywaniem naturalnego piękna, osobowości, zainteresowań, misji życiowej człowieka i jego historii. Sam o sobie mówić nie lubię, skupiam się przede wszystkim na drugim człowieku. Wiem jak wydobyć blask który skrywasz w sobie. Obalam mit fotogeniczności. Tworzę portrety, na których zaprezentujesz się w naturalny sposób, a przy tym pokażesz światu to co w Tobie najlepsze.

Swoją pracą szerzę światopogląd, że dobry portret to społeczny atut człowieka, który wzmacnia przede wszystkim emocję zaufania - jedną z podstawowych więzi międzyludzkich.

Wierzę, że zaufanie buduje się swoim wizerunkiem i swojej roli upatruję właśnie w procesie budowania profesjonalnego wizerunku i marki. Realizuję projekty fotograficzne od pojedynczego portretu po kompleksową obsługę fotograficzną. Pracuję z doświadczonym teamem, wraz z którym dbamy i dostarczamy usługę fotobrandingu dla najbardziej wymagających.

Jako fotograf biznesu współpracuję i lubię pracować z wymagającymi klientami z sektora usług, w tym głównie usług profesjonalnych i specjalistycznych. Ludzi biznesu, przedstawicieli różnych branż, liderów, przedsiębiorców, menedżerów, profesjonalistów, indywidualistów, twórców i artystów, całe zespoły, grupy i indywidualne osoby znajdujące się na różnym etapie zawodowym, portretuję od 25 lat.

Ważne miejsce w fotografii portretowej, w której się specjalizuję, zajmuje fotocoaching i doradztwo osobom portretowanym w zakresie personal brandingu.

Dla mnie biznes to przede wszystkim spotkanie ludzi, odkrywanie i realizowanie ich potrzeb.

Przed moim obiektywem stanęła niezliczona grupa osób związanych z szeroko pojętym biznesem. Zaufanie jakim zostałem obdarzony przez te wszystkie osoby to dla mnie doświadczenie, którego nie sposób wyrazić słowami.

Kiedy nie portretuję ludzi, realizuję zdjęcia architektury wokół biznesu, projekty specjalne lub dzielę się wiedzą na autorskich warsztatach fotograficznych, albo podróżuję w miejsca nieznane, najczęściej na drugi koniec świata. Moja droga zawodowa to przede wszystkim fotografia, realizowana dla klientów nieprzerwanie od 1991 r. (zarówno jako wolny strzelec jak i w latach 1997-2010 właściciel firmy fotograficznej Fabryka Snów). W latach 2008-2010 byłem zaangażowany w projekty niezależnej Fotograficznej Grupy Bielańskiej, w tym w projekt „W pościeli”. Poza fotografią w latach 2000-2006 jako product manager w Dziale Foto byłem związany z firmą Agfa Sp. z o.o., byłem członkiem BNI Polska, a w 2008 r. Prezesem Grupy BNI Champions. W latach 2012-2018 byłem szefem marketingu polskiej firmy hi-tech, działającej w skali międzynarodowej pod własną marką, światowego lidera produkującego sprzęt do badań i symulacji obserwacyjnych urządzeń optoelektronicznych. Od 2011 r. ważne miejsce w moich projektach specjalnych zajmuje współpraca z Fundacją Polskiego Państwa Podziemnego.

Rocznik 1976. Pochodzę z Opola. Z wyboru jestem Żoliborzaninem, miłośnikiem życia i dobrego wina. Wybrane zdjęcia i projekty fotograficzne prezentuję online pod adresem krzysztofzaleski.com.

Zapraszam Cię na sesję portretową w trakcie której wspólnie stworzymy portrety, które zaprezentują to co w Tobie autentyczne a jednocześnie zjednają Ci ludzi.


Zobacz jak pracuję, obejrzyj wybrane zdjęcia - przejdź do strony BIZNES W OBIEKTYWIE - PORTRETY BIZNESOWE by Krzysztof Zaleski.

Bądź na bieżąco - czytaj wpisy jakie publikuję na blogu, w tym z serii "Historie opowiedziane w portrecie". Przejdź do strony FOTOBLOG.

Budujesz własną markę personalną, prowadzisz firmę, budujesz markę. dołącz do zadowolonych Klientów. Skontaktuj się ze mną. Przejdź do strony KONTAKT.

 

Instagram Feed


Using Format