Dziesięć lat minęło - sesja wizerunkowa Grzegorz Turniak

20 maja 2018 r.  zrealizowaliśmy sesję wizerunkową Grzegorza Turniaka.

Po 10 latach od sesji portretowej w kabinie Boeinga 737 Grzegorz zdecydował się odświeżyć swój portret biznesowy. Podczas rozmowy telefonicznej zdradził mi, że tym razem chciałby mieć portret z Warszawą w tle. Wspomniał o widoku na Śródmieście z mostu Siekierkowskiego. Sesję z Grzegorzem poprzedziły 4 wizyty na moście, w trakcie których ustaliłem miejsce zdjęć, kadr oraz dokładną godzinę gdy powstanie portret. Trzy dni później spotkaliśmy się na moście. Same zdjęcia przebiegły bardzo sprawnie. Dzień później wspólnie z Grzegorzem wybraliśmy finalne ujęcia. Nasz wybór został skonsultowany z doradcą wizerunkowym Grzegorza - jego żoną Aldoną. 4 dni później Grzegorz otrzymał swój nowy portret. Zapraszam na film z backstage.  

Relacja Grzegorza:

Znam wielu ludzi, którzy perfekcyjnie dbają o swój wizerunek. Mnie zawsze kręciła praca i relacje z ludźmi. Mam szczęście do ludzi, którzy wspierają mnie w rożnych obszarach. Jedną z takich osób jest Krzysztof. 10 lat temu zachęcił mnie żebym zrobił sobie sesję fotograficzną marzeń. Zaproponował mi kilka wariantów scenografii. Wybrałem kabinę Boeinga 737. Podczas członkostwa w BNI nasza relacja biznesowa i sympatia pogłębiły się. Krzysztof zaproponował mi zadbanie o profesjonalny wizerunek po raz drugi. I tym razem było to fantastyczne przeżycie. Rozmowy o scenografii. I potem sama sesja. Krzysztof jest perfekcjonistą. Wszystko przygotowuje w najmierniejszych szczegółach. Ma również dobre wyczucie piękna, przestrzeni i wizerunku biznesowego. Dzięki temu sesja była przyjemnością a zdjęcia wywierają na wszystkich ogromne wrażenie. 

sesja wizerunkowa Grzegorza Turniaka by Krzysztof Zaleski Fotografia

Chciałabyś, chciałbyś zrealizować marzenie o wyjątkowym portrecie biznesowym, który będzie pracował na Twój sukces? Opowiedz mi o Twoich fotograficznych potrzebach. Napisz do mnie na e-mail info@krzysztofzaleski.com lub zadzwoń pod numer 48 601 409 119. Spotkajmy się! 

Using Format