Historia pewnego portretu

Nie każdy z Was wie, że pracujemy na terenie całej Polski. Ostatnio gościliśmy w Poznaniu. To był bardzo pracowity dzień. Zaczęliśmy wcześnie o 5 rano trasą do Poznania. Pan Marek w połowie dnia zasygnalizował, że chciałby mieć portret siedząc w fotelu. Pierwsze skojarzenie - taki portret dobrze by wyglądał na tle ulicy w zmierzchowym słońcu. Sesja nieco się przeciągnęła - poza portretami pomagałem w wyborze finalnych ujęć fotografowanym osobom. W efekcie niepostrzeżenie słońce zaszło i gdy przyszedł czas na portret Pana Marka widok był już oświetlona lampami ulicznymi. Taka zmiana mimo że nie zaplanowana sprawiła że powstał jeszcze efektowniejszy portret. Pomimo tego że zwykle staram się zaplanować każdą sesję w drobnych szczegółach jestem otwarty na zmiany planów gdy okoliczności ulegają zmianie. Czasami to właśnie kombinacja niespodziewanych zbiegów okoliczności pomaga stworzyć nieplanowany portret.

Zerknijcie na portret dla Pana Marka Wiśniewskiego Customer Service & Administration Manager at Propex Operating Company LLC.

Kiedy ostatni raz zdarzyło się Tobie poszukać wyjątkowych ujęć, wykorzystać nieoczekiwane sytuacje, uchwycić ciekawy moment w codziennym zyciu? Mój zespół łapie też takie chwile.

Jeśli chcesz ujrzeć siebie w niezwykły sposób, korzystając z doświadczenia i wiedzy profesjonalistów, zapraszam do skorzystania z naszych usług.

#zdjecia-portretowe #ZaleskiFotografia #portrety-biznesowe #photo-storytelling #wizerunek-w-biznesie #sesja-wizerunkowa #portretbiznesowy #profoto #environmentalportrait #portret #portret-indywidualny #portret-profesjonalisty #wizerunek #portrait #corporate-shoot #corporate-headshoot

Using Format