Historie opowiedziane w portrecie - Grzegorz Turniak

W 2008 roku miałem przyjemność realizować nietypową sesję portretową inspirującego mówcy oraz niestrudzonego orędownika niezwykłych wartościowych idei zarządzania talentami, karierą, siecią relacji i kontaktów - Grzegorza Turniaka.

To był upalny dzień. Z Grzegorzem umówiłem się przy warszawskim rondzie de Gaulle’a. Razem pojechaliśmy na lotnisko, gdzie po chwili przeszliśmy kontrolę bezpieczeństwa. Nie zapomnę chwili kiedy na schodach mijaliśmy pilotów, którzy właśnie posadzili Boeinga 737 na płycie lotniska. Towarzyszył nam przedstawiciel działu PR linii lotniczej. Sesja przebiegła sprawnie. Po wszystkim pomyślałem, że niemożliwe staje się możliwe i jak to mawia Grzegorz “Kto chce, szuka sposobu, kto nie chce, szuka powodu”. W zupełności się z tym zgadzam, gdyż uważam, że portret profesjonalisty powinien odzwierciedlać osobowość, zainteresowania i misję życiową Fotografowanego. W kokpicie rejsowego samolotu oraz na jego tle powstały nietuzinkowe portrety biznesowe do komunikacji biznesowej i wizerunkowej. 

Biografia

Grzegorz Turniak niestrudzony orędownik wartościowych idei: networkingu, minglingu, zarządzania talentami i karierą. W lutym 2006 roku założył i do grudnia 2012 był prezesem firmy BNI Polska. Założył i prowadził z partnerami The Top Careers Club. Poprzednio w swojej karierze pełnił m.in. funkcje Prezesa jobpilot Polska, HR Sector Sales Manager – SAP Polska, Managing Director – Neumann Management Institute, Dyrektora Polskiej Międzynarodowej Szkoły Zarządzania. Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej, certyfikowany konsultant OD ( OD Institute Ohio ), nauczyciel przedsiębiorczości (Babson College) oraz certyfikowany coach ICC ( International Coaching Community). W latach 2002-204 Członek Zarządu PSZK, założyciel i Prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Grzegorz jest współautorem książek: z Jackiem Santorskim “Alchemia Kariery”, z Romanem Wendtem “Profesjonalny networking czyli kontakty które procentują” i z Witoldem Antosiewiczem “Praktyczny poradnik networkingu”.

Aktywność Grzegorza można śledzić na stronie turniak.pl

Jak Grzegorz zapamiętał tę sesję wizerunkową:

Potrzeba budowy profesjonalnego wizerunku pojawia się ludziom na różnym etapie ich kariery. Do niedawna wystarczało zdjęcie “paszportowe”. Coraz częściej nie wszystkim to wystarcza. Przez kilka lat korzystałem ze zdjęć robionych mi przez fotografów z gazet i czasopism przy okazji zamieszczanych tam moich artykułów. Zazwyczaj były szybkie, acz profesjonalne sesje półgodzinne lub godzinne. Miałem to szczęście i przyjemność, że spotkałem na swojej ścieżce zawodowej Krzysztofa Zaleskiego - Fotografa z pasją. Dla Krzysztofa portret profesjonalisty powinien odzwierciedlać osobowość, zainteresowania i misję życiową fotografowanego. To wymaga czasu na rozmowy, zebrania niezbędnych informacji o osobie. Krzysztof podszedł do swojego zadania z ogromnym zaangażowaniem. Po dłuższej rozmowie przygotował razem z grafikiem kilka koncepcji. Gdy po dyskusjach wybraliśmy jeden z wariantów Krzysztof wytrwale dążył do jej realizacji. Nie było to łatwe, sam pewnie bym się poddał przeciwnościom losu. Krzysztof dopiął swego. Sesja odbyła się wg planu i zakończyła się o czasie. Praca z Krzysztofem to prawdziwa przyjemność i fascynująca przygoda. Serdecznie i gorąco polecam. - Grzegorz Turniak.


Chciałabyś, chciałbyś zrealizować marzenie o wyjątkowym portrecie biznesowym, który będzie pracował na Twój sukces? Opowiedz mi o Twoich fotograficznych potrzebach. Napisz do mnie na e-mail info@krzysztofzaleski.com lub zadzwoń pod numer 48 601 409 119. Spotkajmy się! 

Using Format